Zajmuję się profilaktyką ortodontyczną u dzieci wczesnym i późnym leczeniem wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych leczeniem przedprotetycznym zaburzeniami i dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego leczeniem bruksizmu.

Moje kwalifikacje

W roku 1988 uzyskałam Dyplom Lekarza Dentysty kończąc studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1992 roku uzyskałam 1 stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, natomiast w 1995 roku 2 stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji-ortopedii szczękowej. Od 1988 roku pracowałam w ZOZ Świebodzin w Poradni Stomatologicznej. Od 1993 roku w Poradni Profilaktyki Ortodontycznej i Ortodoncji w Świebodzinie.

Od 1989 r prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Świebodzinie, gdzie od 1995 roku zajmuję się wysokospecjalistycznym leczeniem ortodontycznym. Od 1996 roku pracuję również na terenie Zielonej Góry (do 2008 r Centrum Medyczne ALDEMED) od 09.2008 roku Gabinet Stomatologiczny ul.Podgórna 20/1.

Każdego roku uczestniczę w wielu szkoleniach praktycznych i teoretycznych prowadzonych przez najlepszych specjalistów z całego świata. Stosuję nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze. Pracuję na materiałach najbardziej uznanych, renomowanych i sprawdzonych firm (American Orthodontics, Dentaurum, GAC, ORMCO, 3M i inne).